1990-1999 Finalistki

Miss Polska 1999. Finalistki konkursu. Warszawa Teatr Dramatyczny, 18 września 1999 roku

01. Patrycja Skoczek – Częstochowa
02. Marta Ludziejewska – Żory
03. Marlena Wisniewska – Wrocław
04. Magdalena Ziobro – Wrocław
05. Agnieszka Derebecka – Toruń
06. Aneta Półka – Kęty
07. Agnieszka Sikorska – Gniezno
08. Alina Sobiesiuk – Hajnówka
09. Agata Godala – Częstochowa
10. Iwona Rączkowska – Toruń
11. Agnieszka Stasiak – Gorzów Wielkopolski
12. Magdalena Giller – Kowary
13. Beata Dryja – Głogów
14. Justyna Czuba – Warszawa
15. Julita Kossek – Warszawa
16. Laura Waligóra – Szczodrzykowo
17. Monika Wachulec – Elbląg
18. Katarzyna Werner – Bolesławiec Śląski
19. Katarzyna Pietroń – Gdów
20. Magdalena Kropidłowska – Pruszcz Gdański
21. Magdalena Lejmanowicz – Poznań
22. Agnieszka Portka – Szczecin
23. Julita Pańczuk – Elbląg
24. Magdalena Kostrzewa – Kościelec
25. Małgorzata Stuczyńska – Tczew
26. Monika Ksobiak – Bydgoszcz
27. Kinga Jarosz – Gorzów Wielkopolski
28. Renata Piotrowska – Toruń
29. Julita Lewkowicz – Tomaszów Lubelski
30. Karolina Głażewska – Olsztyn
31. Karolina Jakubiak – Kościan


Miss Polska 1993. Finalistki konkursu. Gdańsk Opera Bałtycka, 16 lipca 1993 roku

01. Aneta Urbańska / Lublin
02. Małgorzata Szmyt / Solec Kujawski
03.Adrianna Baruk / Szczecin
04. Katarzyna Jawor / Kielce
05. Małgorzata Kasa / Bydgoszcz
06. Anna Sobczak / Aleksandrów Łódzki
07. Monika Zawiślak / Wrocław
08. Grażyna Janczura / Rzeszów
09. Aneta Górz / Koszalin
10. Monika Kwiecińska / Wrocław
11. Anna Grajczyk / Zielona Góra
12.Agnieszka Krakowska / Łódź
13. Anna Śliwka / Jelenia Góra
14. Anna Janik / Kielce
15. Julitta Gall / Opole
16. Agnieszka Pachałko / Bydgoszcz
17. Regina Wolnicka / Warszawa
18. Joanna Orlik / Gorzów Wielkopolski
19. Monika Ziółkowska / Warszawa
20. Renata Jeżewicz / Poznań
21. Renata Palczewska / Lewin Brzeski
22. Katarzyna Ciechanowska / Toruń

Miss Polska 1992. Finalistki konkursu. 14 sierpnia 1992 roku Gdynia Teatr Muzyczny

01. Bogumiła Harmacińska – Słupsk
02. Katarzyna Domagała – Gdańsk
03. Beata Kupczyk – Szczecin
04. Agnieszka Banaszkiewicz – Zielona Góra
05. Dorota Wróbel – Koszalin
06. Dorota Lisiecka – Bydgoszcz
07. Renata Bryda – Strzyżów
08. Małgorzata Paląca – Lublin
09. Agnieszka Wróbel – Zielona Góra
10. Elżbieta Dziech – Bielsko-Biała
11. Anna Ptak – Łódź
12. Bożena Kałużna – Konin
13. Agnieszka Wieczorek – Łódź
14. Małgorzata Brzezińska – Opole
15. Agnieszka Lechowicz – Złotoryja
16. Izabela Gorzkowska – Szczecin
17. Monika Zwolska – Wrocław
18. Dominika Żak – Sandomierz
19. Anna Sobiesiak – Warszawa
20. Katarzyna Kudła – Zielona Góra
21. Anna Szykulska – Słupsk
22. Małgorzata Hajduk – Lublin


Miss Polska 1991. Finalistki konkursu. 19 lipca 1991 roku. Opera Leśna Sopot

01. Anna Zielińska – Poznań
02. Anna Zastawna – Reszel
03. Danuta Listwan – Sucha Beskidzka
04. Elżbieta Marszałek – Radom
05. Beata Herman – Zielona Góra
06. Iwona Śliwonik – Szczecin
07. Agnieszka Kryszak – Warszawa
08. Lakszmi Szymańska – Gdańsk
09. Agnieszka Pyc – Szczecin
10. Sabina Plamitzer – Opole
11. Małgorzata Rutkowska – Jelenia Góra
12. Małgorzata Mazur – Warszawa
13. Renata Nadolna – Poznań
14. Dorota Rutkowska – Łódź
15. Katarzyna Smarzyńska – Radom
16. Izabela Stankiewicz – Koszalin
17. Joanna Grodzka – Katowice
18. Agnieszka Kotlarska – Wrocław
19. Joanna Fabian – Poznań
20. Urszula Iwanik – Szczecin
21. Beata Szyszkowska – Lublin
22. Monika Urbańska – Rzeszów
23. Monika Taciak – Poznań
24. Anna Zaremba – Nowy Dwór Gdański
25. Marzena Wiśniewska – Gdańsk
26. Anna Skuratowicz – Kielce
27. Izabella Wasilewska – Łódź


Miss Polska 1990. Finalistki konkursu. 06 lipca 1990 roku. Opera Leśna Sopot

01. Agnieszka Balas – Warszawa
02. Lidia Banach – Olsztyn
03. Agnieszka Boska – Kielce
04. Alicja Buczyńska – Kraków
05. Małgorzata Chrzanowska – Kielce
06. Ulesława Dębska – Lublin
07. Edyta Dubiel – Rzeszów
08. Agnieszka Duda – Bielsko-Biała
09. Katarzyna Janas – Łódź
10. Małgorzata Kieres – Chrzanów
11. Renata Kosior – Radom
12. Ilona Kozłowska – Poznań
13. Małgorzata Kozłowska – Wrocław
14. Krystyna Kunowska – Wrocław
15. Wioletta Machalska – Świebodzin
16. Justyna Maciejewska – Bydgoszcz
17. Agata Neugebauer – Szczecin
18. Katarzyna Pasich – Szczecin
19. Joanna Pańkowska – Elbląg
20. Monika Steinborn – Malbork
21. Izabela Styczyńska – Łódź
22. Beata Sudolska – Szczecin
23. Ewa Szymczak – Łódź
24. Iwona Szymczak – Łódź
25. Violetta Szymczyk – Toruń
26. Beata Wieczorek – Szczecin
27. Anna Wodzień – Kraków